Litvanya Çalışma Vizesi ve Çalışma İzni
Litvanya Çalışma Vizesi ve Çalışma İzni
Merhabalar! Litvanya Çalışma vizesi ve Çalışma izni nedir? Nasıl alınır? Şartları nelerdir? Kaç günde çıkar? Gerekli evraklar nelerdir? Hepsinin cevabını bu sayfamızda bulabilirsiniz [box type="shadow" align="" class="" width=""] TELEFON 0545 571 75 71                   E-mail: info@kocakvize.com [/box]

Litvanya Çalışma İzni ve Çalışma Vizesi

Litvanya da Avrupa Birliği adı verilen oluşumda yer almakta olan ülkelerden biridir. Bu sebeple Avrupa Birliği’ne üye olmayan bir ülkenin vatandaşı iseniz çalışma iznini ve çalışma vizesini almadan burada çalışamazsınız. Sadece İzlanda, Norveç, İsveç ve Lihtenştayn gibi ülke vatandaşları çalışma iznine ihtiyaç duymaksızın Litvanya’da çalışabilir.

Litvanya Çalışma vizesi Nedir?

Litvanya’da resmi bir işyerinde çalışmak ve orada uzun süreli oturum sahibi olmak için oraya gitmeden önce alınan Litvanya vize türüdür. Litvanya çalışma vizesi alabilmek için çalışma izninizin olması gerekmektedir. Litvanya’da 90 günden uzun kalınması durumunda Litvanya Ulusal Vize’ye (D vize) başvuru yapmak gerekmektedir. Litvanya çalışma vizesi – çalışma izni ulusal vize (D tipi vize) kapsamındadır. Litvanya’daki bir firmada çalışıp maaş alacak her bir TC vatandaşı Litvanya çalışma izni başvurusunda bulunmak ve çalışma vizesi almak zorundadır.

Litvanya Çalışma izni Nedir?

Litvanya Çalışma İzni; Litvanya’da çalışmak için insanların veya sözleşmeli kendi bünyesinde çalıştırmak için firmaların çalışma bakanlığına müracaat edilerek alınan bir izin belgesidir. Litvanya çalışma izni-çalışma vizesi ile Litvanya’da 90 günden daha uzun süre çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu vizeye sahip olduktan sonra Litvanya oturum hakkınız olur ve bu sayede ailenizi de yanınıza alabilirsiniz. Litvanya çalışma izni belgesi, Litvanya’ya çalışmak için gidebilmek ve Litvanya çalışma vizesi alabilmek için gerekli en temel evraktır. Bu evrak Litvanya’daki işveren/şirket tarafından Litvanya’dan temin edilir ve size gönderilir.

Litvanya Çalışma İzni Nasıl Alınır?

Litvanya Çalışma İzni, Litvanya’daki çalışacağınız firma Litvanya Çalışma Bakanlığına gerekli evraklar ile resmi müracaatını yapar. Daha sonra ödenmesi gereken harç veya ödemeleri yaptıktan sonra sonucunda çıkmasını bekler. Litvanya çalışma izni alabilmek için öncelikle Litvanya’da çalışacağınız bir firma bulmanız gereklidir. Litvanya’da bulunan firma sizi işe almaya karar verirse, genellikle Türkiye’deki adresinize bir niyet mektubu ve iş sözleşmesi gönderir. Siz de bu niyet mektubu ve iş sözleşmesini imzalarsınız ve gerekli diğer evraklar ile birlikte Litvanya’daki firmaya geri yollarsınız (Gerekli evraklar konusunda Litvanya’daki firma sizi bilgilendirecektir). Daha sonrasında Litvanya’daki firma sizin adınıza çalışma izni talebinde bulunur ve çalışma izni belgesini size posta yoluyla ulaştırılır. Elinize çalışma izni ulaştıktan sonra aşağıdaki evrakları hazırlamaya başlayarak Litvanya çalışma vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Litvanya Çalışma İzin Belgesi Çeşitleri

Litvanya’ya çalışmak amacı ile yapacağınız seyahatlerde çalışma izni almanız gerekir. Alacak olduğunuz bu çalışma izni belgeleri kendi içerisinde 5 farklı gruba ayrılmaktadır. Siz de size uygun olan çalışma izni tipini seçerek diğer istenen belgeleri ayarlayıp Litvanya’ya çıkışınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • A Tipi Litvanya Çalışma İzni
Türkiye ikamet eden vatandaşların Litvanya’ya çalışmak amacı ile gittiklerinde işçi olarak yerleşecekleri Litvanya yerel firmasında çalışabilmek amacı ile alınan bir vize tipidir. Bu vize tipi o ülkenin vatandaşı olmadığınız halde yine de o ülkedeki bir işyerinde çalışmanızı sağlayacaktır.
 • B Tipi Litvanya Çalışma İzni
B tipi çalışma izni almak isteyen kişiler ise Litvanya’ya gittiklerinde burada yer alan firmanın yönetim kadrosunda bulunabilmek için almaları gerekir. Litvanya vatandaşı olmadığı halde Litvanya’daki bir şirketin kadrosunda yönetim aşamasında bulunmasını sağlayan bir vizedir.
 • C Tipi Litvanya Çalışma İzni
C tipi Litvanya çalışma izni ise çok fazla tercih edilmeyen fakat böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız almanız gereken çalışma iznidir. Litvanya’ya gittiğinizde çalışmak istediğiniz kurum Litvanya’daki şubesi dışında farklı bir bölgede bulunuyorsa siz Litvanya’da o şirketin açmış olduğu pozisyonda çalışabilmek için C tipi Litvanya çalışma iznine sahip olmanız gerekir.
 • D Tipi Litvanya Çalışma İzni
Bu çalışma izni türü genellikle geçici süreli çalışanlar için oluşturulmuştur. İşçi transferi dediğimiz bir bölgeden farklı bir bölgeye alınıp bir süreliğine çalışma imkanı sağlanan ve sonra tekrar yapılan sözleşmenin bitiminde görevden ayrılacak olan kişilerin alması gereken çalışma iznine denir.
 • E Tipi Litvanya Çalışma İzni
Litvanya içerisinde bulunan bir firmada çalışmak isteyen yabancı bir işçinin firmanın ana bölgesi Litvanya dışında farklı bir yer olduğu halde gidip çalışılacak olan yer, Litvanya içinde bir firma ise ve bu firma bu işçiyi uzun süreli olarak çalıştırmak istiyorsa kişi E tipi Litvanya çalışma iznine sahip olmalıdır.

Litvanya Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

Litvanya Vizesi Litvanya çalışma vizesi alabilmek için ilk önce çalışma izninin orijinali elinize ulaşması gerekmektedir. Daha sonra vize başvuru randevusu alınır. Çalışma vizesi alabilmek için gerekli evraklar hazırlanır. Randevu günü Vfs Global veya elçilik üzerinden vize müracaatı yapılır. Litvanya çalışma vizesi alabilmeniz için en önemli şart Litvanya’daki firma tarafından kabul edilmiş olmanız ve Litvanya çalışma izni belgesinin orijinalinin elinize ulaşmış olması gereklidir. Litvanya çalışma izin belgesi elinize ulaştıktan sonra gerekli diğer evraklar ile birlikte Litvanya vize başvuru merkezine giderek Litvanya çalışma vizesi başvurusunda bulunmanız gerekir. Bunun sonucunda Litvanya konsolosluğu sizi vize almaya uygun görürse Litvanya çalışma vizesi sahibi olabilirsiniz. Almış olduğunuz bu vize süresini Litvanya’ya gittikten sonra uzatma hakkınız da vardır ve Litvanya’ya gittikten sonra size oturum kartı da verilecektir.

Litvanya Çalışma Vizesi Randevusu Nereden Alınır?

Litvanya Çalışma vizesi randevusu VFS Global Vize Başvuru Merkezi üzerinde randevu alınır. Eğer istenilirse firmamız sizlerin randevusunu alıp vize takibi yapabilmektedir.

Litvanya Vizesi Randevu Alma

Litvanya vizesi randevu alma işlemleri aşağıdaki linke tıklayarak alabilirsiniz. https://online.vfsglobal.com/Global-Appointment/ https://visa.vfsglobal.com/tur/tr/ltu/

Litvanya Vize Başvuru Takip

Litvanya vize başvurularını buradan takip etmek için tıklayınız https://visa.vfsglobal.com/tur/tr/ltu/ https://visa.vfsglobal.com/tur/tr/ltu/

Litvanya Çalışma Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

polonya-calisma-vizesi-basvurusu-nereden-yapılır Litvanya Çalışma vize başvurusu VFS Global Vize Başvuru Merkezi üzerinden randevu alınarak başvuru yapılmaktadır. . Eğer istenilirse firmamız sizlerin randevusunu alıp vize başvurusu ve vize takibi yapabilmektedir. Vize başvurusu yapacakların dikkatine; Bölge ayrımı yapılmaktadır. Hangi ilde yaşıyor veya ikametgah adresiniz nerede ise oradan vize başvurusu yapmalısınız. Litvanya Ankara Büyükelçiliği yetki alanı içerisindeki iller; Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Bartın, Bolu, Burdur, Çankırı, Çorum, Düzce, Eskişehir, Hatay, İçel (Mersin), Isparta, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Ordu, Samsun, Sinop, Sivas, Tokat, Yozgat, Zonguldak. Litvanya İstanbul Başkonsolosluğu yetki alanı içerisindeki iller; Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, İstanbul, İzmir, Iğdır, İzmit (Kocaeli), Kahramanmaraş, Kars, Kilis, Kırklareli, Kütahya, Malatya, Manisa, Muğla, Mardin, Muş, Osmaniye, Rize, Sakarya (Adapazarı), Şanlıurfa, Siirt, Şırnak, Trabzon, Tunceli, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Van illeri bulunacaktır. Litvanya İstanbul Başkonsolosluğunun yetki bölgesi kırmızı alanları kapsamaktadır. Bu şehirlerde ikamet eden kişiler, Harbiye, Altunizade, İzmir, Gaziantep ve Trabzon’da bulunan VFS Global vize başvuru merkezi üzerinden Litvanya çalışma vizesi – çalışma izni başvurusu gerçekleştirebilir.

Litvanya Çalışma Vizesi Kimler Başvuru Yapabilir?

Litvanya’da anlaşma sağlamış yahut bağlantısı olan konsolosluğun belirlemiş olduğu şartlara sahip ve daha önce Litvanya’da, Türkiye’de veya herhangi dış ülkede suç unsurunda bulunmamış nitelikli umuma mahsus (Bordo) pasaporta sahip Litvanya göç yasasına uyum sağlayan herkes başvuru yapabilir.

Litvanya Çalışma Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Litvanya Vize İstiyor Mu? ULUSAL VİZE D ÇALIŞMA Gerekli Belgeler Listesi
 1. Okunaklı ve dikkatlice doldurulmuş, tarih yazılmış ve imzalanmış ulusal vize formu.
 2. Kriterlere uygun pasaport.
 3. Daha önce alınmış pasaportlar ve emniyetten alınacak pasaport protokolü.
 4. Kriterlere uygun 2 adet biyometrik fotoğraf.
 5. a) En az bir ay kalış süresini kapsayan, minimum €30.000 teminatlı sağlık sigortası; YA DA
 6. b) Kişinin Litvanya Sosyal Sigortalar Kurumu’na (ZUS) kayıtlı ve sigortalı olduğunu kanıtlayıcı belge.
 7. Litvanya’dan Çalışma İzni.
 8. Litvanya’da bulunan firmadan kişinin işe alınma niyetini belirten, antetli kağıda yazılmış imzalı ve kaşeli şirket yazısı. Yazıda imzası bulunan kişinin adı, soyadı ve unvanının bulunması gereklidir.
 9. Meslek diploması veya mesleki eğitim ve vasıflarını gösteren belge ve sertifikalar.
 10. Barkotlu veya ıslak imzalı ve kaşeli SGK hizmet dökümü ve son iş yerine ait SGK işe giriş bildirgesi.
 11. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği.
 12. Adli Sicil Kaydı.
 13. Askerlik Durum Belgesi.
 14. Türk vatandaşı olmayanlar: Türkiye’den planlanan çıkış tarihine kadar geçerli İkamet Tezkeresi.
 15. Son 3 yılda verilen Litvanya ve diğer Schengen ülkelerine ait vize fotokopileri.
 16. Vize başvuru ücreti (vize reddedilse dahi iade edilmez).
Litvanya Çalışma İzni İçin Litvanya’daki İşverenin Başvuruda Sunması Gereken Evraklar Nelerdir?
 1. Personelin kimlik, pozisyon mesleki eğitim gibi bilgilerini detaylı şekilde içeren başvuru formu
 2. Personelin pasaport fotokopisi
 3. Personel ile imzalanan iş sözleşmesi
 4. İşten çıkarılma durumunda, çalışanın kendi ülkesine dönüş masraflarının işveren tarafından karşılanacağına dair bildirim.
DİKKAT: İstenilen belgeler güncel olmalıdır (3 aydan daha yeni). Belgelerin aslı ve bir adet fotokopisi sunulmalıdır. Konsolos tarafından ek belgeler istenebilir. Vize başvuru yolları:
 • E-konsulat www.e-konsulat.gov.pl sisteminden randevu aldıktan direkt olarak Başkonsolosluk;
 • VFS Global Başvuru Merkezleri (tel: 0212 373 58 01 veya www.vfsglobal.com/latvia/turkey internet sitesi). Yukarıda belirtilen belgelerden bir veya daha fazlasını ibraz etmemem durumunda vize talebimin reddedilebileceğinin bilincindeyim.

Litvanya Çalışma Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Vize verilmek üzere uygun bulunan başvurular, vize başvurusu yapıldığı günden itibaren 15 iş günü içinde sonuçlanır. Başvurunun ayrıntılı bir inceleme gerektirdiği bazı durumlarda bu süre, en fazla 30 takvim gününe kadar uzatılabilir. Çok nadir olarak görünen, bazı özel durumlarda bir takım ek belgelerin sunulması gerektiğinde, bu süre 60 takvim gününe kadar uzayabilir.

Litvanya Çalışma İzni Kaç Günde Çıkar?

Litvanya çalışma izni resmi müracaat edildikten sonra 45-60 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.

Litvanya Çalışma Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Litvanya çalışma vizesi – çalışma izni ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Diğer Litvanya vize kategorileri hakkında detaylı bilgi için https://www.gezgelturizm.com/Litvanya-vizesi/

Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası Ücretleri

Aşağıdaki sigorta ücretleri konsolosluk vize başvuru isteklerine uygun olarak ve Covid-19 teminatı içeren sigorta poliçeleri içindir. 80 yaş üzeri sigorta primleri için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. GÜN SAYISI     ÜCRETLENDİRME (0-80 YAŞ)
1 – 16 Gün 12,00 €
1 Ay 15,00 €
3 Ay 20,00 €
6 Ay 25,00 €
1 Yıl 35,00 €

Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

Litvanya Vizesi Başvuru Şartları

Litvanya vatandaşı Litvanyada çalışabilir mi?

Hayır, kişilerin tekrardan vize alması gerekmektedir.

Litvanya’da kimler çalışabilir?

 • Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelerden birinin vatandaşı konumunda iseniz
 • Litvanya’da bulunan bir mülteci konumunda iseniz
 • Avrupa Birliği’nde olmamasına karşın Norveç, İsveç, İzlanda ya da Lihtenştayn vatandaşı iseniz
 • Litvanya sınırları içerisinde herhangi bir özel nedenle koruma altında iseniz
 • Litvanya ülke sınırları içerisinde kalıcı oturum iznine sahipseniz
 • Litvanya’da kalıcı oturma izni adına bekleme durumunda iseniz
 • Avrupa Birliği’ne üye ülkelerden birinde kalıcı bir şekilde oturma iznine hak kazandıysanız
 • Eğitim amacıyla gittiğiniz Litvanya’da geçici oturma izniniz varsa
 • Litvanya vatandaşı olan birisi ile evlendiyseniz ya da evlenip boşandıysanız
 • Litvanya’da herhangi bir eğitim kurumunda lisans, doktora veya master eğitimi almış ve mezun olmuş iseniz
 • Litvanya’daki herhangi bir kurumda bilimsel çalışma ve araştırmalar yapmak amacıyla geçici oturum iznine sahip iseniz, çalışma izni almanıza gerek yoktur.
EK BİLGİ: Litvanya’da bulunan herhangi bir kurum ya da firmada staj amacıyla çalışıp ancak hiçbir ücret almıyor iseniz çalışma izni almanıza lüzum yoktur. Bu durumda sadece, 90 günlük Schengen Belgesi’ni almanız yeterli olacaktır.

Litvanya Çalışma İzni Şartları Nelerdir?

Mesleki yeterlilik belgesine sahip biri olmanız yeterlidir. Hangi ülke vatandaşı olursanız olunuz Litvanya’da çalışabilirsiniz

Litvanya Çalışma Vizesi İle Başka Avrupa Ülkelerine Geçebilir miyim?

Litvanya çalışma vizesi olan biri turistik gezi yapma şartı ile diğer avrupa ülkelerine gidebilir. Tabiiki bu vize ile başka avrupa ülkelerinde çalışamaz. Sadece turistik amaçlı gidebilir Litvanya, Litvanya, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Litvanya, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Litvanya, İzlanda, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Litvanya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan. Çok girişli Litvanya vizeniz varsa yukarıdaki ülkelere ek olarak aşağıdaki ülkeleri de ziyaret edebilirsiniz. Bulgaristan, Hırvatistan, Monaco, Romanya, San Marino, Vatikan.

Litvanya çalışma vizesi ile hangi ülkelere gidilir?

Çalışma vizesi ile Schengen Ülkelerinin (avrupa ülkleri) hepsine vize almadan gidebilir. Tabii ki bu vize ile başka avrupa ülkelerinde çalışamaz. Sadece turistik amaçlı gidebilir Litvanya, Litvanya, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Litvanya, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Litvanya, İzlanda, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Litvanya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan. Çok girişli Litvanya vizeniz varsa yukarıdaki ülkelere ek olarak aşağıdaki ülkeleri de ziyaret edebilirsiniz. Bulgaristan, Hırvatistan, Monaco, Romanya, San Marino, Vatikan.

Litvanya Çalışma Vizesi Red Sebebi

vize reddi Bazı durumlarda vize alım süreçlerinde bizlerin ufak olarak görebileceği noktalardan dolayı vize başvurusu red cevabını görebilir. Litvanya Konsolosluğuna başvuru yaptığınızda sizden istenen evrakları eksiksiz bir şekilde götürdüğünüze emin olmanıza rağmen bazen başvuru sonucunuz olumlu değerlendirilmez. Bunun belirli sebepleri bulunur.
 • Öncelikle tüm başvuru sürecinde bilgilerin birbiriyle çakışmaması gerekmektedir.
 • Hem doğru hem de güvenilir biri olduğunuzu yaptığınız başvuru evrakından tespit etmektedirler.
 • Güncel olarak sunulması gereken olan belgelerin güncelliğinin bulunmuyor oluşu
 • Orjinal halleri istenen belgelerin sadece fotokopileri belgeler arasına yerleştirilmişse eğer yine ret cevabı alabilirsiniz.
 • Tüm bu süreçte otel rezervasyonu uçak bileti rezervasyonu gibi seyahat aşamalarıyla beraber Litvanya’ya gittiğinizde kalacağınız yerleşkeye dair bilgilerin birbiriyle çakışması, tarihlerinin birbiriyle orantılı olmaması ve verilen bilgilerde sahtecilik ya da eksiklik görülmesi dahilinde red cevabı alınabilir.
 • Ekonomik durumunuza dair istenen ve kesinlik ifade edici bazı noktalarında konsolosluğu tam tatmin edemiyor oluşunuz da bu noktada vize alımınızı red sürecine götürebilir.
 • Tüm vize alım süreçlerinde olduğu gibi Litvanya çalışma vizesi alım süreçlerinde red cevabı aldığınızda tekrar yeniden bir başvuru yapmanız gerekir.
 • Başvuru yaptığınızda yeniden yeni bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu yüzden Litvanya çalışma vizesi başvurularını daha deneyimli ve alanında uzman bir ekip eşliğinde gerçekleştirmeniz sizin için çalışma vizesi alım sürecini daha kolay hale getirecektir.

Litvanya Vize Reddi Sonrası Yeni Başvuru Yapabilir Miyim?

Litvanya vize reddi aldıktan sonra itirazda bulunmadıysanız yeni bir vize başvurusu yapabilirsiniz. (Yukarıda belirttiğim gibi itiraz süresince vize başvurusunda bulunamazsınız. İtiraz sonuçlandıktan sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.) Bu yapacağınız vize başvurusu yine Litvanya üzerinden olmalıdır. Litvanya vize reddi sonrasında başka ülke üzerinden Schengen vizesi almak için başvuru yaparsanız sonuç yüksek ihtimalle ret olur. Bunun sebebi ise, Schengen ülkelerinin bir kuralı olan vize reddi durumunun ret kararı veren ülke üzerinden kaldırılması gerektiğindendir. (Ret kararı üzerinden 1 seneden fazla zaman geçtiyse başka ülke üzerinden başvuru yapılması büyük sakınca doğurmaz). Yeni yapacağınız başvuruda almış olduğunuz ret mektubundaki eksiklikleri tamamlamalı ve dilekçenizde açıklama yapmanızı tavsiye ederiz. Yeni yapılan Litvanya vize başvurusu için de tüm evrakları tekrar hazırlamalı ve aynı işlemleri tekrar yapmalısınız. Bununla birlikte aynı vize ücretlerini de ödemeniz gerekmektedir.

Litvanya Büyükelçiliği ve Konsolosluğu İletişim Bilgileri

ankara konsolosluk

Litvanya Ankara Büyükelçiliği

Adres: Mahatma Gandi cad. No:38, 06700 G.O.P., Ankara, TURKEY Web Sitesi: http://tr.mfa.lt Telefon: +90 312 447 07 66 Fax: +90 312 447 06 63 E-Posta: amb.tr@urm.lt Büyükelçilik çalışma saatleri: Pazartesi- Salı-Çarşamba-Perşembe 8.30-12.00 ve 13.00-17.30 Cuma 8.30-12.00 ve 13.00-16.15 Konsolosluk Bölümü Kabul Saatleri: Sadece randevulu başvuruları kabul edilmektedir. Randevuları, Adres: Mahatma Gandi cad. No:38, 06700 G.O.P., Ankara, TURKEY Web Sitesi: http://tr.mfa.lt Telefon: +90 312 447 07 66 Fax: +90 312 447 06 63 E-Posta: amb.tr@urm.lt Büyükelçilik çalışma saatleri: Pazartesi- Salı-Çarşamba-Perşembe 8.30-12.00 ve 13.00-17.30 Cuma 8.30-12.00 ve 13.00-16.15 Konsolosluk Bölümü Kabul Saatleri: Sadece ranedevulu başvuruları kabul edilmektedir. Randevuları, https://konsreg.urm.lt/en/visit/register/tr1 adresteki internet sayfasından alınmalı. Pasaport teslimat saatleri: Pazartesi- Salı-Çarşamba-Perşembe 16.00-17.00 Cuma 15.00-15.45 adresteki internet sayfasından alınmalı. Pasaport teslimat saatleri: Pazartesi- Salı-Çarşamba-Perşembe 16.00-17.00 Cuma 15.00-15.45 Litvanya Çalışma vizesi ve Çalışma izni nedir? sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir